Kerkdiensten Schakel

 

Wijchen
Aanvangstijd: 11:00 uur (vanaf 10:30 uur koffie drinken)
Plaats: De Schakel, Pius XIIe straat 85, 6602 BE Wijchen

 

Meesterwerk ‘Calvarie’ van Marc Chagall in Amsterdam.

Komend voorjaar is in de Nieuwe Kerk in Amsterdam opnieuw een meesterwerk te bewonderen. Dit keer is het de beurt aan Marc Chagall met zijn werk Calvarie (Golgotha). In dit schilderij heeft Chagall de gekruisigde Jezus als een onschuldig kind afgebeeld in een zeer ongebruikelijke iconografie. Zoals vaker in Chagalls werk is ook in dit schilderij religie een persoonlijke aangelegenheid. Zie voor meer informatie: www.artway.eu

 Volgende expositie

De volgende expositie zal rond Allerzielen zijn en zal samen met de Kunstkring Wijchen worden georganiseerd. Verschillende kunstenaars zullen werk rondom het thema Afscheid nemen en rouw tentoonstellen.  

Met een hartelijke groet,

Margreet van der Meij, Corneli Dijkhuizen, Connie Visser, Margriet van Leeuwen,

 

ds. Marco Luijk en Marike Meek.