Kerkdiensten Schakel

 

Wijchen
Aanvangstijd: 11:00 uur (vanaf 10:30 uur koffie drinken)
Plaats: De Schakel, Pius XIIe straat 85, 6602 BE Wijchen

Expositie Greetje van den Akker

Van 8 april tot en met 20 mei exposeert Greetje van den Akker in de Schakel, Pius XII straat 85 in Wijchen.

Greetje van den Akker werkt als beeldend kunstenaar in Den Haag. In 1997 is zij afgestudeerd aan de Willem Kooning Academie in Rotterdam en heeft sindsdien aan veel tentoonstellingen meegedaan, in Nederland, maar ook in het buitenland.

In de Schakel zullen grote portretten van haar hand te zien zijn rondom het thema: Wie ben je?

Zij gebruikt in haar werk verschillende materialen, afhankelijk van het onderwerp. Zij wil graag werk maken dat mensen raakt, wat iets met hen doet en hen aan het denken zet over eigen (on) geloof. Meestal is het werk groot, en altijd gemaakt in gemengde technieken.

De expositie is te bezichtigen op afspraak en op de zaterdagen 14 april, 28 april en 12 mei van 14:00 - 16:00 uur.

Informatie: Margreet van der Meij, telefoon: 024-6450563, e-mail:

Download de nieuwsbrief met meer informatie

Download de uitnodiging